Kardiyovasküler Akademi Derneği

KVAK Asistan Desteği

Değerli Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz üzere Sn. Ömer KOZAN ve Sn. Oktay ERGENE hocalarımızın öncülüğünde kurulan Kardiyovasküler Akademi Derneği’nin misyonlarından biri de geleceğin akademisyenleri olacak kardiyoloji asistanlarımızın eğitim sürecine toplantı ve kongrelerle, bilimsel araştırmalarla, eğitim faaliyetleriyle ve gerek ulusal gerek uluslararası yayın organlarıyla destek olmaktır.

Bu bağlamda Kardiyovasküler Akademi Derneği Yönetim Kurulu olarak 18-22 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenleyeceğimiz Kardiyovasküler Akademi Kongremizde 50 asistan arkadaşımıza Kongre Kayıt, Konaklama ve Havalimanı-Otel-Havalimanı transferini içeren destek paketi vermeye karar verdik.

Kongre destek paketinden Genç Akademi Asistan Grubu üyesi genç meslektaşlarımız yararlanabilecektir.

Genç Akademi Asistan Grubu üyeliğine ve kongre destek paketine başvuru için 06/07/2024 Cumartesi, saat 17.00’a kadar info@kvakademi.org e-posta adresine İsim, Soyisim, Ünvan, Doğum tarihi, Telefon numarası, Çalıştığınız kurum ismi ve Kurum kimlik fotoğrafınızı (doğrulama için kullanılacaktır) göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca anabilim dalı başkanınız ya da klinik eğitim sorumlunuzdan kongre katılımı için alacağınız izin belgesini de eklemeniz gerekmektedir.

 

Önemli Not:

  • Destek paketi; Kongre Kayıt, Konaklama ve Havalimanı-Otel-Havalimanı transferini içermektedir. Türkiye-Kıbrıs-Türkiye ulaşımını kapsamamaktadır. Türkiye-Kıbrıs-Türkiye ulaşımını katılımcıların kendileri organize ve finanse edecektir.
  • Destek paketi kapsamında konaklamalar iki kişilik odalarda yapılacaktır.

 

Saygılarımızla.

First slide